1. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ.

1.1. Покупець має право повернути Продавцю товар, за умови збереження його товарного вигляду.

1.2. Заява про повернення товару може бути направлена Продавцю за допомогою електронної пошти, реквізити якої розміщені на сайті sportkingdom.com.ua  або у письмовій формі протягом 14 (чотирнадцяти) днів з дати отримання Товару Покупцем. Під письмовою формою маються на  увазі і всі погодження, отримані з допомогою телеграм, телефаксів і електронного зв’язку. До заяви про повернення товару Покупцем додаються фото товарно-транспортній накладної служби доставки, за якою товар був отриманий Покупцем, та фото чека про оплату товару.

1.3. Заява про повернення товару розглядається Продавцем протягом 14 (чотирнадцяти) робочих днів з дати її отримання. Продавець повідомляє Покупця про рішення прийняте за результатом розгляду заяви,  електронною поштою. 

1.4. У разі отримання повідомлення про задоволення Заяви про повернення товару, Покупець надсилає товар на адресу Продавця.
Продавець здійснює повернення Покупцю грошових коштів сплачених за товар протягом 14 (чотирнадцяти) днів з дати повернення Покупцем товару на склад Продавця. Повернення здійснюється шляхом безготівкового переказу грошових коштів Продавцем, на банківський рахунок Покупця, за умови отримання від Покупця всіх необхідних для здійснення оплати (повних) банківських реквізитів Покупця, та всієї (повної) інформації запитуваної Продавцем від Покупця, необхідної для здійснення повернення грошових коштів

2. УМОВИ ОБМІНУ ТОВАРУ.

2.1 Згідно «Закону про захист прав споживачів» обмін і повернення товару можливий в термін до 14 днів з моменту отримання замовлення клієнтом. Обов'язковою умовою обміну і повернення товару є те, що взуття чи одяг не були у вжитку, збережені ярлики, товарний вигляд і є всі супровідні документи, а також документи, що підтверджують факт оплати (чек на покупку). У разі обміну та повернення товару вартість доставки оплачується клієнтом. Якщо ви хочете зробити обмін або повернення товару, вам необхідно протягом 14 днів з моменту отримання замовлення зателефонувати нам за телефонами вказаними на сайті sportkingdom.com.ua

2.2 Товар, який підлягає обміну чи поверненню, повинен прийти на відділення Нової Пошти БЕЗ накладеного платежу. Зворотню доставку оплачує клієнт (у разі неоплати доставки вона утримується з суми, яка буде повернута). Після отриманням нами товару він перевір'яється на складі працівниками та після цього повертаються кошти згідно пункту 1.4  в розділі умови поврення товару.