Adidas бореться зі своїми партнерами після того, як не вдалося зібрати достатньо галасу, щоб замінити Yeezys. Однак треба визнати, що бренд із трьома смужками робить все можливе. Від підписання контрактів із такими крутими знаменитостями, як Дженна Ортега, до випуску нових силуетів, вони намагаються. І що ж, зрештою щось має вийти, і це прийшло у вигляді мейнстрімової популярності силуету. Крім класичних силуетів, як-от Superstars і нещодавно Samba, у нас є багато інших. Але чи Adidas Campus 00-х скинуть з трону Sambas і стануть улюбленими ударами покоління Z? Давай дізнаємось.

Adidas Campus 00s – Знову крутий Y2K

Сучасне покоління вступає в доросле та підліткове життя, їхнє відчуття моди та вінтажу дещо інше, ніж у старших поколінь. Іншими словами? Мода 2000-х – це вінтаж нашого часу. І не дивно, що багато тенденцій Y2K повернулися (здригається підлітком Y2K). Отже, яке значення тут має Adidas Campus 00s? Перш ніж ми відповімо, наша історія повинна початися з OG Campus 80-х.

1980-ті були гарними часами

Цікавий факт: у 70-х Adidas Campus спочатку називався Adidas Tournament. Згодом він вирвався з баскетбольної оболонки, потрапив на сцену хіп-хопу та став іконою субкультури. І це, пані та панове, було у 1980-х роках.

Отже, ще у 80-х Adidas Basketball був справжньою силою. Насправді Майкл Джордан хотів підписати контракт з Adidas, але вони «на той час не могли зробити взуття робочим». Але навіть без Джордана у Adidas було кілька крутих хітів, як-от Adidas Forum, Superstar тощо. І навіть коли три смужки відійшли на другий план у Nike і Jordan Brand, удари залишилися популярними. Хоча ноги Adidas перестали бути улюбленими ударами для баскетболу, вони стали чудовим вибором способу життя.

Y2K, але зробити це 80-ті

Отже, як ми вже згадували, те, що стало Adidas Campus, було досить популярним у 80-х. І відтоді силует завжди присутній, коли ви хочете купити пару. Завдяки ексклюзивній співпраці тут і там, удари залишилися на плаву. Але ви знаєте, вам потрібно впроваджувати інновації, якщо ви хочете вижити, і це те, що Adidas намагався зробити.

У 2022 році бренд знову представив силует як Adidas Campus 00s. І різниця тут у тому, що ці діти більш кремезні. Розумієте, Adidas Campus 00s втілює в собі енергію Y2K: скейтбординг кидає ноги жирними язиками. (Я маю на увазі, що Авріл Лавін не дарма відмовилася від того, що таке Sk8ter Boi).

Adidas Campus 00s Hype – TikTok – це нове радіо!

Хочете отримати щось популярне? Станьте вірусним у TikTok. І саме це сталося з Adidas Gazelle та Samba. Після того, як популярні знаменитості, такі як Хадід і Дженнерс, пом’якшено підвищили популярність ударів ногами, кожен захотів пару. І, очевидно, діти (але не тільки вони) почали шукати альтернативи. Альтернативою стали Adidas Campus 2022 року!

Фактично, якщо ви зайдете на TikTok і знайдете #Campus00s, ви побачите, що він має 11,2 млн переглядів! Ви знаєте, що ці немовлята стали наступним кросівком IT, починаючи від розпакування киків і закінчуючи їх стилем. Отже, перед нами постає питання: яким буде наступне вірусне взуття? Ми переглянули Vans, Air Force 1s, а тепер Adidas Campus 00s. Почекаємо і побачимо, що буде далі! Тим часом перегляньте наш блог, щоб дізнатися про всі чудові кросівки, які незабаром з’являться.