20 років можуть пролетіти як одна мить, чи не так? Саме так ми ставимося до CLOT Едісона Чена. Тож, звісно, найкраще відсвяткувати це правильно: парою кросівок. А що може бути краще, ніж колаборація з Nike, щоб відсвяткувати шлях бренду? Отже, ми святкуємо 20-річчя CLOT з кросівками CLOT Nike Cork Dunks. Читайте далі, щоб дізнатися, чому ці кросівки варто придбати в день презентації, а також всі круті моменти про них!

Трохи історії про пробкові кросівки CLOT Nike Cork Dunks

Перш ніж ми перейдемо до майбутнього релізу, ми повинні згадати, що це партнерство має давню історію. Насправді, ви можете ознайомитися з повною історією партнерства Nike CLOT прямо тут. І якщо бути чесними, CLOT здебільшого створив кілька чудових кросівок та кольорових рішень. Від Jordans до AF1, Dunks та Air Maxes, CLOT, безумовно, має універсальну лінійку. І зараз, останнє доповнення до цієї лінійки - це досить корковий вигляд Dunk!

Натхненням для створення CLOT Nike Dunk Low Cork став початок творчого процесу Едісона Чена. Справа в тому, що раніше Чен використовував коркові дошки для своїх мудбордів. За його словами, кожному креативу потрібна дошка настрою! Отже, це пояснює корковий дизайн кросівок. До речі, цікавий факт: версія цієї ідеї мала з'явитися у 2013 році на святкуванні 10-річчя CLOT!

За межами пробки в новому CLOT Nike Dunk Low Cork

Отже, з корковою частиною ми розібралися, а як щодо решти дизайну? Давайте подивимось, що ці малюки можуть запропонувати нам! Починаючи з п'яти, ми можемо помітити логотип CLOT збоку, але вкладки на п'яті мають свою історію. Якщо ви перевернете вкладки, то побачите 2003 і 2023 роки на кожному взутті арабськими та китайськими цифрами. На язичку також можна знайти логотип Nike! Але, як бачите, найцікавіше в цих кросівках - це аксесуари.

По-перше, ви можете прикріпити бічну застібку на липучці, і у вас є 6 варіантів на вибір. Це червоний шовк, зміїна шкіра, металеве рожеве золото, світловідбиваючий, бордо велюр та бірюза. Але це ще не все, тому що CLOT і Nike пішли ще далі, запропонувавши три набори шнурків: білі, чорні та червоні, а також бірюзові. Нарешті, підошва буде темно-коричневого кольору, щоб завершити образ.

За словами Едісона Чена, мета CLOT Nike Dunk Low Cork - дати вам простір для самовираження. Від змішування та поєднання до створення власних наборів липучок на липучках, ви можете робити все, що завгодно! Тож якщо ви вважаєте себе творчою особистістю, це чудове взуття, щоб почати своє хобі з кастомізації.

Інформація про випуск

Майбутні кросівки CLOT Nike Dunk Low Cork з'являться у всіх магазинах Juice Stores через розіграші, і ви можете дізнатися, як взяти в них участь, тут! Ці малюки з'являться 23 червня 2023 року, а їхня роздрібна ціна становитиме 150 доларів. Якщо ви запитаєте нас, то ця пара, разом з Fragment CLOT Dunks, варта того, щоб додати їх до вашої колекції! Тепер, на додаток до того, наскільки крута пара, це ще й хороша інвестиція!

Насправді ви можете продати ці кеди в середньому за $334. Хто знає? Можливо, інвестиції в кросівки можуть стати вашим шляхом до відкриття бізнесу з перепродажу та заробітку! Але для цього вам потрібно почати займатися ботингом кросівок, який є досить зручним інструментом. Хочете дізнатися більше? Завітайте до нашого блогу, щоб дізнатися останні новини та корисні посібники з ботингу кросівок! Щасливої дороги.