2024 рік виглядає досить насиченим для Nike і Nike SNKRS! І, звичайно, любителі кросівок у всьому світі готові побачити, що там. Від колекції «Рік Дракона» до багатьох інших тем і ретро — багато в роботі. Отже, сьогодні ми перевіримо різні релізи, які Swoosh планує випустити наступного року на SNKRS Showcase! Але якщо ви хочете зосередитися на тут і зараз, обов’язково перевірте наш блог, щоб дізнатися про всі цікаві випуски. А поки давайте подивимося, що принесе 2024 рік усім любителям кросівок!

Nike SNKRS Showcase 2024 – на будь-який смак!

Якщо команда юристів Nike витрачає додаткові години, значить, їхній відділ маркетингу йде на вбивство. І оскільки Swoosh завжди означає бізнес, вони вирішили запустити SNKRS Showcase. Розумієте, це безперечно соковито, якщо Nike починає так: «Ми чули, що ви всі любите витік інформації, і ми знаємо, що перше враження — це все». Цей SNKRS Showcase буде не єдиним, тому що, за словами Nike, це лише дебютний епізод! А тепер давайте подивимося на головних героїв цього епізоду, чи не так?

Класика для позачасових

Одним із найбільших переваг Nike є те, що вони повертають класику, яку ми всі знаємо та любимо. І 2024 рік не відрізняється від майбутньої класичної колекції. Ця колекція включатиме наших старих вірних, як-от Nike Dunk, Air Force 1 і Air Foamposite у різних кольорах. Але в якості пікантності у 2024 році Nike повертає LD-1000 на вафельній підошві! Це данина першим дням Nike, оскільки цей силует бере початок у 1976 році

SB Данки для скейтерів і любителів

Що таке SNKRS Showcase без Nike SB, який має частку ажіотажу? Цього разу все про скейтбординг і кохання! Колекція City of Love SB Dunk включатиме два тональних SB Dunk Lows. Незалежно від вашого смаку, ви точно захочете один із двох кольорів. Ви можете прочитати більше про цих малюків прямо тут!

Ретро для ностальгіків

Якщо ви любите порпатися в архівах, ця колекція – те, що вам потрібно! Nike справді стерла пил з деяких із цих силуетів і вирішила повернути їх. Отже, наша головна зупинка – 2000-ті, з поверненням Nike Clogposite та Pegasus 2005! На додаток до цього ми можемо очікувати кілька кольорів Air Terra Humara та Footscape Woven. Отже, загалом, це солідний список повернень!

Air Max для любителів життя

Ви знаєте, що рік не обходиться без Nike Air Max! І цього року у нас є цікаві повернення. По-перше, у нас є Air Max 86 Big Bubble у королівському кольорі. Потім у нас є повернення Air 180 у формі OG. Нарешті, 1999 Air Max SNDR повернуться в OG і абсолютно нових кольорах! Тому, якщо ви фанат лінії Air Max, вам краще тримати очі відкритими.

ACG для любителів пригод

І останнє, але не менш важливе: лінійка All Conditions Gear має частку у Showcase Nike SNKRS! Отже, якщо ви любитель відпочинку на природі, ця лінійка для вас. Для початку, на додаток до повернення ACG Exploraid, там буде MTN Fly 2 GTX. І якщо ви шукаєте щось більш повсякденне, ACG Rufus та Izy також з’являться у 2024 році. Нарешті, ACG Torre Mid, схожий на черевик, завершує лінійку!

Знайшли щось, що вам подобається? Ось як їх отримати!

Незалежно від того, чи хочете ви отримати задоволення для особистого чи професійного використання, чому б не уникнути L на Nike SNKRS? Особливо, коли це крутий дроп, як ті, що на SNKRS Showcase. Єдиний спосіб зробити це — придбати собі добротного бота для кросівок. Це дасть вам найкращі можливі шанси в день вильоту. Якщо ви не знайомі з цією концепцією, дозвольте нам познайомити вас із цілим новим світом! Але якщо ви так, то ви знаєте, що бот для кросівок — це корисний інструмент для початку бізнесу з перепродажу.

І якщо ви все це знаєте, то, ймовірно, ви шукаєте найкращого бота для кросівок на ринку. Але вам не потрібно шукати далеко, адже NSB — це універсальний бот, який вам потрібен для покупки кросівок! Від Nike SNKRS до Shopify і Adidas Confirmed, NSB може охопити всі бази для вас. Єдине питання, яке залишається: чого ви чекаєте? Поспішайте отримати свою копію сьогодні, щоб правильно розпочати свою подорож до ботів. Божої дари!