Як і більшість кросівок у 80-х, баскетбол є корінням усього. Точніше, університетський баскетбол був у моді! Природно, Nike побачив у цьому можливість і повністю нею скористався. Ось чому в 1985 році Пітер Мур об’єднав Nike Terminator, AF1 і AJ1 і дав нам Nike Dunk. Але що в них було особливого? Ну, перша колекція, яка вийшла, включала вісім кольорів. Кожен колір був даниною великому коледжу, що пояснює назву колекції «Будь вірним своїй школі» (BTTYS).

Кіки, що належать вулицям

Хоча вони мали успіх на паркеті, Dunks не вибухнули так, як Air Jordans . Однак популярність силуету перекинулася і на вулиці! І вгадайте, хто там підібрав Данкса? Ви здогадалися: скейтери. На сцені скейтбордингу домінували конкретні бренди скейтбордингу, але Nike Dunks справді це вдалося! Цього органічного успіху було недостатньо для Nike, оскільки вони хотіли потрапити на сцену скейтбордингу.

Хоча спроби 90-х не були дуже вдалими, настав 2002 рік, а разом з ним і Сенді Бодекер. Із Сенді на чолі ожив підрозділ Nike Skateboarding… і Nike SB Dunks також. З цього моменту все інше було історією

Nike Dunk High проти Low – дизайн

Хоча технічно це однакове взуття, невелике порівняння не завадить. По-перше, головною відмінністю між ударами є висота щиколотки. По-друге, високі частоти трохи важчі за низькі, що також має сенс. Якщо вам потрібен захист і підтримка щиколоток, це кросівки Nike Dunk High для вас. Але якщо ви шукаєте гнучкості в рухах, низькі рівні повинні бути вашим вибором. Якщо ви збираєтеся грати в м’яч, вибирайте максимуми, а якщо це спосіб життя, ми рекомендуємо низькі. Але знову ж таки, це справа особистих уподобань!

Nike Dunk High проти Low – Sneakerhead проти Hypebeast Thing

Якщо ви зайдете на Reddit кросівок , ви знайдете багато людей, які обговорюють дебати Nike Dunk High проти Low. (Вони роблять це на кожній платформі соціальних медіа, але Reddit потрапляє по-різному.) І звідси ми можемо зробити висновок, що Nike Dunk High має більше шанувальників, ніж ви очікували. Фактично, для людей, які тут заради комфорту, стилю та просто кросівок, Highs — це саме те. О, і якщо ви любите бути яскравим, Highs може допомогти!

Однак, якщо ви думаєте про Nike Dunk High vs Low з точки зору бізнесу, у нас є для вас новини. Як правило, хайпові кросівки – це цінні кросівки. І, як це сталося, Nike використовує Dunk Lows для найгарячіших співробітництв. Це, очевидно, приваблює торговців кросівками та хайпбістів разом із звичайним кросівок. Отже, коли справа доходить до ажіотажу та трендів, Nike Dunk Low перемагає!

Nike Dunk High vs Low – остаточне рішення

Вибачте за ажіотаж, але ми не можемо вибрати між двома фаворитами! Дебати про Nike Dunk High vs Low завжди будуть приводом для початку розмови. Знову ж таки, все зводиться до особистих уподобань. І, природно, все залежить від того, як ви стилізуєте свої Данки ! Але крім правильної посадки та загального вигляду, є ще одна дуже важлива складова. Ви повинні знати, як підходять ваші Dunks, перш ніж зробити першу покупку. І на випадок, якщо ви шукаєте пару Nike Dunk для роздрібної торгівлі, це зовсім інша дискусія! Данки зазвичай купують у додатку Nike SNKRS і в окремих роздрібних магазинах. Отже, знаючи, що Данки завжди користуються попитом, вам знадобиться допомога, щоб їх придбати. І ця допомога надходить у формі ботів aio , ботів Nike і кросівок загалом! Якщо ви хочете дізнатися більше про все це, обов’язково перегляньте наш блог