Fragment x Nike – історія, повна чудових кросівок!

Хіроші Фудзівара, головний мозок Fragment Design, не дарма є батьком вуличного одягу. Розумієте, він був і продовжує залишатися революційною силою, коли справа доходить до сцени вуличного одягу. І завдяки цьому статусу він отримав довгострокове партнерство з Nike, яке почалося ще в 2010 році! Сьогодні репертуар між цими двома потужними групами великий.ㅤ

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

       ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

З голови ми можемо згадати такі колаборації, як Air Jordan 1 Fragment у 2014 році. І не забуваймо CLOT x Fragment x Nike Dunk у 2023 році та суперечливий Fragment Jordan 1 Тревіса Скотта у 2021 році! Отже, підводячи підсумок, Fragment продовжував подавати нам гарячі та цінні релізи! І що ж, Фудзівара досить сумісний зі своїми простими штрихами та ще простішими кольорами. Але чи не переборщили партнери з Fragment Air Force 1? Подивимось!

Фрагмент Air Force 1 – Тонка грань між простим і м’яким

Якщо є тонка межа між простотою та відверто нудною, то цей Fragment Air Force 1 танцює на ній. Ви бачите, наскільки ми можемо судити, ноги мають класичний колір білої шкіри. Однак тонкі фірмові деталі відрізняють цю пару від звичайного білого Air Force 1! Бачите, область п’яти має фірмове тиснення блискавки. Тим часом ви можете знайти гравіювання «FRGMT» на проміжній підошві. Отже, якщо немає додаткових деталей, які ми ще не бачили, удари ногами є досить простими.

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

На жаль, ця співпраця не для багатьох. Бачите, вони думають, що це буде завищена пара класичного білого AF1. Інші вважають, що це лінива співпраця з відсутністю креативності. З іншого боку, завжди знайдуться колекціонери, які хотіли б додати цих малюків до своєї колекції кросівок . І якщо бути чесними, удари, швидше за все, коштуватимуть пристойну суму грошей при перепродажі! Зрештою, більшість спільних проектів Fragment Design є досить цінними.

Інформація про випуск

Незважаючи на відсутність офіційної інформації про випуск, ходять чутки, що влітку 2024 року випуск впаде . Тим часом вам слід підготуватися до цього випуску, озброївшись