З’явилися передбачувані зразки наступної спільної роботи Річа Пола New Balance 550, показуючи — якщо ми можемо йоно назвати — ліловий погляд на модель.

Як ви можете бачити на зображеннях кросівок, які просочилися, Rich Paul x New Balance 550 представлені в майже тонально-ліловому фіолетовому кольорі з білою проміжною підошвою, що розбиває монохромний потенціал. Тим не менш, це дуже гарна і страшенно заспокійлива палітра

На останньому 550 від Пола та New Balance гладка замша займає верхню частину, тоді як попередній 550 Collab міг похвалитися сіткою та шкірою. У взутті різних кольорів матеріали відрізняються. Наприклад, жіночі кросівки New Balance 550 в біло-чорному кольорі мають замшеві вставки на передній частині виробу, шкіряні – на п’яті та з боків.

Шанувальники все ще можуть розраховувати на традиційний бренд на фіолетових 550-х роках Річа Пола, як-от логотипи New Balance на проміжній підошві та спільний знак на язичку

Відносини Пола з бостонським лейблом взуття тільки розвиваються, оскільки відомий спортивний агент також є співавтором Klutch Athletics, нового бренду спортивного одягу New Balance для спортсменів.

Тепер Пол повернувся до вдосконалення 550 за допомогою іншої кольорової гами. У New Balance і Пола чудова дружба.

Невідомо, коли ми побачимо фіолетові 550 колабів Річа Пола (якщо колись), оскільки ні Пол, ні New Balance ще не оголосили подробиць випуску, не кажучи вже про офіційне представлення взуття.

 

Але з огляду на те, що ці зразки кросівок поширюються, здається, що незабаром ми отримаємо повідомлення. До того часу тримайте ці куркові пальці напоготові, оскільки, здається, співробітництву Річа Пола з New Balance судилося розлетітися з полиць за секунди.

У чому особливості моделі New Balance 550?

Оригінал кросівок Нью Беланс 550 вперше з’явився на ринку в 1989 році під назвою Oxford. Це була суто баскетбольна модель.

Перезапустити лінійку, зробивши її більш повсякденною, виробники вирішили у 2020 році. На постійній основі це взуття почало продаватися у 2021 році. З того часу його популярність лише зростає.

Якість, функціональність, стиль – це про взуття від New Balance!

Компанія постійно оновлює асортимент і у прихильників бренду завжди є можливість пошуку нових фаворитів. Цього сезону однією з найбільш затребуваних є модель кросівок New Balance 550, яка вже встигла підкорити серця багатьох людей по всьому світу. 

Відомі особистосі!

Керуючи такими людьми, як ЛеБрон Джеймс, Ентоні Девіс, Дреймонд Грін і Зак ЛаВін, Пол тепер звертає свою увагу на дизайн кросівок, представляючи ніжно створене взуття. Виготовлені з гладкої замші, кросівки світло-фіолетового кольору мають темніший виноград, окреслений літерою «N» і коміром, а повне ім’я Пола розташоване на язику з його ініціалами на підніжках і підборах. Білі троянди лежать під логотипом New Balance, вказуючи на більш м’яку сторону Пола, а на коробці від взуття написано «Назавжди ваш».