2018 рік подарував нам перший жовто-охристий AJ1!

Тож у 2018 році Jordan Brand подарував нам барвисту колекцію на честь кар’єрних досягнень Майкла Джордана. Однак поворот сюжету полягав у тому, що колекція була регіональною. Наприклад, одна колірна гамма була ексклюзивною для Північної Америки, а інша – виключно для Азії та Близького Сходу! Jordan 1s мав таку ж конструкцію з нубуку та кольорове блокування.

 

Одна з цих чотирьох немовлят була Jordan 1 Yellow Ochre. Кольори включали жовтий нубук і чорно-білий шкіряний верх. Ця пара разом з іншими кольорами була знижена 5 травня 2018 року за 160 доларів США . Сьогодні жовтий колір коштує в середньому 407 доларів на ринку перепродажу! Отже, якщо ви володієте будь-яким із цих малюків, ви можете на них непогано заробити.

 

Jordan 1 Yellow Ochre – видання 2024 року

Цього року Jordan 1 Yellow Ocher повертається! Однак у випуску 2024 року повністю шкіряний верх. Що стосується колірної гами, жовта охра домінує у верхній частині з білою основою та чорною галочкою. Біла проміжна підошва розташована на підошві кольору жовтої охри, що доповнює образ. Отже, загалом, це привабливий колірний відтінок, який виділятиметься, якщо ви правильно його стилізуєте! Тепер, якщо ви хочете знати все про цих дітей, читайте далі.

 

 

Інформація про випуск Jordan 1 Yellow Ocher

Jordan 1 Yellow Ocher вийде з продажу 27 січня 2024 року та продаватиметься за 180 доларів США . І якщо ця пара схожа на випуск 2018 року, її варто спробувати! Але якщо ви помітили це, ви не єдиний. Багато людей підуть на подібний крутий реліз, тож як перемогти шанси й вийти на перше місце? Легко, ви отримуєте універсального бота для кросівок , який дасть вам більше шансів на успіх! А якщо ви хочете дізнатися більше про кросівки, перегляньте це .

Незалежно від того, чи збираєтеся ви грати, щоб зробити круті удари, створити колекцію кросівок або стати торговим посередником , у нас ви знайдете. NSB3 — один із найкращих ботів для кросівок на ринку, який дасть вам саме те, що вам потрібно. Від міцного модуля Nike SNKRS до шикарного на Shopify – ви швидко приготуєте їжу з NSB! Тож продовжуйте та отримайте свій ключ сьогодні, щоб ви могли відчути, що таке Ws. Божої дари!