Ми всі знаємо, що Майкл Джордан став культурною іконою в усьому світі. Хто в дитинстві не хотів бути схожим на Майка? Я знаю, що я хотів! На корті та поза ним Джордан був прикладом для наслідування для багатьох з нас. І компанія Nike підписала контракт з Козлом, коли він був новачком у 1985 році. Але саме тоді ми зрозуміли, що можемо отримати частину Ей-Джея і мати її прямо в нашому домі. І не просто частину, а його удари! Це був поворотний момент у світі кросівок і перепродажу кросівок. Фактично, Air Jordan створив основу для "розкручених кросівок" та індустрії, якою ми її знаємо. Ми також любимо поєднувати наші "Джордани" з відповідним одягом! Але через таку популярність Air Jordans не найлегше знайти. Ось чому ми вирішили дати вам кілька порад про те, як і де купити джордани!

І якщо говорити про гарячі релізи, то скоро вийдуть Jordan 4 Taupe Haze, а Jordan 1 Supreme, можливо, вже готуються до випуску!

 Як купити Jordans

Якщо ви читаєте цю статтю, то, напевно, намагалися купити пару кросівок Jordans і не знайшли їх на складі. Пішли на ринок перепродажу, а там ця ж пара коштує набагато дорожче роздрібної ціни. Що ж, у нас є рішення для вас! Бот для пошуку кросівок, такий як NSB, допоможе вам знайти потрібні вам Jordans за роздрібною ціною. NSB підтримує понад 200 веб-сайтів, щоб дати вам більше шансів знайти потрібну пару.

Він також підтримує Supreme та роздрібні сайти, що робить його найкращим та найефективнішим універсальним ботом у грі! NSB - один з найстаріших і найпослідовніших ботів для пошуку кросівок Air Jordans або будь-яких інших ексклюзивних кросівок. На відміну від багатьох найкращих ботів у грі, NSB насправді є в наявності і наразі коштує лише $349! 

Тож якщо ви хочете отримати найкращий результат за свої гроші, вам варто придбати NSB з усіма його функціями, перевагами та потенціалом успіху. 

 

Де купити Jordans для роздрібної торгівлі

Є два способи купити пару Jordans. Ви можете піти в роздріб в день релізу і взяти участь у величезній конкуренції між тисячами любителів кросівок. А якщо ви пропустили реліз і все ще хочете ці AJ, це вторинний ринок для вас! Незалежно від ваших уподобань, ми проведемо вас через це!

Інтернет-торгівля

Отже, вам потрібно знати, що існують різні типи платформ і веб-сайтів. Більшість інтернет-магазинів належать до однієї з цих категорій.

Footsites

 

 • Footlocker US
 • Foot Locker Canada
 • Footlocker Kids
 • Lady Footlocker
 • Footaction
 • Eastbay
 • Champs Sports 

 Ці сайти - як... еліта індустрії! Тож якщо ви шукаєте гучний реліз, швидше за все, ви знайдете його там. Але так само, як ви їх шукаєте, так багато інших любителів кросівок роблять саме це! Тому твій єдиний шанс на успішне оформлення замовлення - за допомогою бота! І на щастя, NSB - це саме те, що вам потрібно, з усіма останніми оновленнями, через які він пройшов.

Shopify


Отже, Shopify - це платформа електронної комерції, на якій ви можете розпочати свій онлайн-бізнес. На Shopify працює багато роздрібних продавців, включаючи деякі дуже відомі магазини. Більшість з цих магазинів належать до Nike Tier 0, що означає, що вони отримують найкращі та найексклюзивніші випуски Nike та Jordan. Ось кілька сайтів Shopify:

 • Kith
 • Undefeated
 • JimmyJazz
 • DTLR
 • ShoePalace
 • Fear of God
 • Travis Scott

Отже, ви точно вловили суть. Існує набагато більше сайтів Shopify, і лише NSB підтримує понад 100 з них. Ви можете побачити повний список тут! Ви завжди можете отримати бота лише для Shopify, але чому б не збільшити свої шанси?

Nike SNKRS

Це зовсім інша історія! Nike SNKRS - це причина, через яку так багато кросівок страждають від болю в серці. Що може бути краще, ніж потрапити на сторінку "Got 'Em"? І що може бути гірше, ніж буква "L", коли ви їх не отримали? Сайт Nike настільки особливий, що вам потрібен бот Nike виключно для нього! Тому що іноді ви отримуєте спеціальний реліз, який буде доступний тільки на Nike!

 Фізичні склади

Хоча більшість транзакцій стають цифровими, ми все ще любимо фізичні відчуття від полювання на взуття. Covid-19, безумовно, зіпсував задоволення від очікування дня релізу. Ми, звичайно, сподіваємося, що все повільно, але впевнено відновиться! З іншого боку, ми добре пам'ятаємо, який ажіотаж викликав ексклюзивний реліз кросівок. Фокус тут полягає в тому, щоб бути якомога раніше, щоб зловити потрібний розмір!

Де купити кросівки на вторинному ринку

Online

Знайти ексклюзивні Jordans на платформах перепродажу так само просто, як і купити будь-які кросівки. Вам потрібно вибрати правильний веб-сайт перед покупкою. Найнадійнішими сайтами є StockX, GOAT, Flight Club і подібні, про них ви можете дізнатися більше тут. Ми безумовно рекомендуємо вибирати найбезпечнішу платформу, ви ж не хочете в кінцевому підсумку купити підроблені Jordans. Однак слід пам'ятати, що ви заплатите набагато більше, ніж у роздріб, особливо за популярну пару.

Комісійні магазини

Отже, комісійні магазини з'явилися з тих пір, як люди захотіли отримати ексклюзивний реліз від Джордана. І якщо ви шукаєте пару, яку розпродавали кілька років тому, це саме те місце, куди вам варто завітати. Комісійні магазини зазвичай беруть пару кросівок, які ви хочете придбати, і ділять ціну на 80-20. Одними з найвідоміших комісійних магазинів є Flight Club і Stadium Goods. У магазині Sean Wotherspoon's Round Two також приймають вживане взуття (залежно від того, наскільки воно вживане).

Все готово, щоб отримати цю пару Jordans!

Тепер, коли ви знаєте, як і де купити Jordans, ви готові до ажіотажу навколо Jumpman. Хоча золоте правило? Ніколи не відмовляйтеся від пари, яку ви так сильно хочете, і намагайтеся отримати її будь-якими способами! А якщо ви хочете бути в курсі новин про кросівки, обов'язково підпишіться на блог NSB.