Привіт і ласкаво просимо в інший сегмент моди! Якщо ви шукаєте поради та підказки щодо стилю, ми готові. Ми вже розповідали, як носити Yeezys і Jordans як суперзірка. Але ви коли-небудь зупинялися і думали про те, як стилізувати Данкса? З огляду на всі Данки, які Nike скинула за останні 2 роки, ви, ймовірно, володієте парою. Особливо, якщо ви запускали NSB у дні випуску! Отже, оскільки у вас уже є принаймні одна пара, ви можете правильно їх укласти! Незважаючи на те, що Dunk досить просте взуття, ви повинні пам’ятати про те, як поєднувати кольори та які стилі носити. Але не хвилюйтеся, ми тут для цього! Ось єдиний посібник, який вам знадобиться відтепер, щоб виглядати просто круто.


 

Азбука стилю Данків!

Гаразд, Dunks доступні в двох варіантах: з високим і низьким верхом. Можна було б подумати, що кожен стиль потребує різних типів одягу, але ви помиляєтеся! Ви не зірвете гроші, щоб знайти правильний стиль, тому що те, що підходить одному, підходить і іншому. Тепер, коли ми розібралися з головною проблемою, приступимо до стилізації!

Низ

Перше, що люди перевірять, коли ви взуєте будь-яке взуття, це те, що ви одягаєте зверху. Тож, коли ви розгойдуєте свої Данки, ви повинні пам’ятати, що низ має значення. Отже, по-перше, вузькі/прямі джинси мають бути повсякденним продуктом. Але якщо вам не подобається джинсова тканина, вам підійдуть штани карго. Чи є у них манжети чи ні, це повністю залежить від вас. Однак, якщо ви запитаєте нас, ми виберемо манжети з низькими частинами та прямий крій для високих. 

Нарешті, у ті дні, коли вам не хочеться нічого робити, спортивні штани ідеально підійдуть до Dunks. Немає значення, який крой ви носите, це просто буква W. І якщо ви не шукаєте штанів, шорти або велосипедні шорти можуть дати вам більше творчої свободи. як? Просто додайте пару довгих шкарпеток, і все добре!

PS: Ви повинні пам’ятати про шкарпетки, які ви будете носити. Якщо ви носите різнокольорову пару Dunks, краще підійдіть із чорними чи білими або звичайними шкарпетками. Однак, якщо ваші Dunks прості, ви можете повністю проявити творчість!


 

 

Топи

Ви знаєте, верхи не є великою проблемою, якщо ви знаєте, як стилізувати Dunks з низами. Але якщо вам потрібні джинси, підійде проста футболка. І якщо ви хочете стати екстра, можливо, куртка з капюшоном додасть вам витонченості! Те саме стосується штанів-карго, адже хто б не одягнув їх у будь-який день?

З іншого боку, якщо ви бажаєте виглядати більш спокійно, одягнувши шорти або спортивні штани, ми готові. Замість футболки можна вибрати легкий светр, особливо якщо погода холодна. І якщо це не захопить вас, класичний худі стане ідеальним вибором. Зрештою, простота - це найвища витонченість чи щось інше


 

Ще кілька порад щодо стилю та підгонки

Тепер, коли ви знаєте, як стилізувати Dunks, є кілька вказівок, які ви завжди повинні знати! По-перше, переконайтеся, що ваші Dunks правильного розміру , і ви можете дотримуватися цієї простої інструкції, щоб отримати це правильно:
Nike Dunk: на половину розміру для щільного прилягання. Відповідає розміру, якщо ви хочете, щоб він був містким.
Nike SB Dunk: відповідає розміру для щільної посадки. На половину розміру, якщо ви хочете мати простору форму.
Друга порада: завжди переконайтеся, що одяг, який ви носите, відображає вашу індивідуальність і стиль. Іншими словами, якщо ви відчуваєте, що якийсь худі виглядатиме тут краще, ніж футболка, тоді дерзайте!

І остання порада, але не менш важлива, це завжди бути впевненим! Якщо ви не досягаєте такої впевненості, це буде видно. Тому завжди з’являйтеся, і ви виглядатимете зіркою навіть у піжамі з Данксом! Зрештою, стиль суб’єктивний, і те, що ви можете вважати справді дурним, інші вважатимуть дуже нікчемним. Але з нашим простим посібником ми майже впевнені, що всі заздрять вам вашим Данкам і зовнішньому вигляду! Господа