У світі, повному дивовижних різнокольорових ноток , чорно-білі кросівки все ще актуальні! Від вічної класики до нових релізів, це поєднання кольорів (чи його відсутність?) є одним із найкращих. Отже, сьогодні ми розглянемо, чому чорно-білі удари подобаються нам. Більше того, ми перевіримо деякі майбутні випуски, які мають цей колір. Але якщо ви бажаєте ще трохи святкового настрою, ми це розуміємо. Тому ми отримали список наших улюблених ударів Грінча прямо тут ! А тепер давайте повернемося до світу BW, чи не так?

Чому чорно-білі кросівки такі популярні?

Є багато причин, чому чорно-білі кросівки популярні і досить модні останнім часом. По-перше, чорно-білий мікс просто вічний, і ви ніколи не помилитеся з ним. Ці два кольори є найосновнішими, але найуніверсальнішими, тому ви можете стилізувати їх як вгору, так і вниз. По-друге, незалежно від того, чи хочете ви злитися чи виділитися, пара чорно-білих ударів легко зробить це для вас. І щоб підтвердити це, давайте подивимося на пару класичних ударів ногами , які ми назавжди полюбимо.

Converse Chuck Taylor All-Star

На наш захист, Converse був і залишатиметься класикою в індустрії кросівок. І є ймовірність, що в якийсь момент у вас точно була пара цих немовлят. Хоча є багато кольорів на вибір, чорно-біле комбо завжди займає особливе місце в наших серцях. Отже, якщо ви хочете оновити свій гардероб або спробувати насолоду, ви можете придбати їх на офіційному сайті Converse за 65 доларів !

Vans Old Skool

У 2018 році всі разом зі своєю великою родиною потрясли чорно-білий Vans Old Skool, без жартів. Отже, куди б ви не пішли, ви підгледіли пару людей у ​​кросівках. І хоча це змусить Авріл Лавін дуже пишатися, це щось більше, ніж sk8er bois. Розумієте, скейт-сцена, безумовно, вплинула на його популярність, але силует дійсно універсальний. Це допомогло Old Skool залишатися актуальним донині! Так само, як Chucks, він не має статі, його легко укладати та доступний за 70 доларів !

Nike Dunk Panda Craze

Якщо у вас немає пари, можливо, є у когось із ваших знайомих. І якщо ви цього не знаєте, то ви точно живете під каменем, тому що Panda Dunk захопила сцену кросівок і вуличного одягу штурмом. Усі любили ненавидіти їх, тому що вони здавалися «примхою моди». Але справжня причина, ймовірно, полягає в тому, що вони не такі ексклюзивні, як хочуть їх бачити люди. Детальніше про цих малюків можна прочитати тут . Одне можна сказати точно: Panda Dunks повернули магію чорно-білих кросівок!

Майбутні чорно-білі кросівки, на які варто звернути увагу!

Тепер, коли ми відповіли на найважливіше питання, ми повинні взятися за іншу не менш важливу тему. Ми перерахуємо кілька чорно-білих лайків, які ви дійсно захочете додати до своєї колекції кросівок! Незалежно від того, чи любите ви масивні, прості чи спільні удари, у нас ви знайдете. Тепер ми не можемо дочекатися одного з моментів — це співпраця Joe Freshgoods New Balance 990v4 ! Він матиме три кольори, два з яких чорний і білий. На додаток до цього, ось усі моменти, на які вам слід звернути увагу незабаром!