Всі знають про вплив спорту на індустрію кросівок протягом багатьох років. Галузь, очевидно, почалася там, і це завжди буде її важливою частиною. Зрештою, прогрес у кросівках завжди орієнтований на спортсменів. Але коли музика і кросівки поєднуються, ти знаєш, що це буде добре. Тож природно, коли ми почули, що Run The Jewels SB Dunk — це річ, ми не змогли стримати хвилювання! І якщо ви новачок у всьому цьому, дозвольте нам пояснити. І якщо вам подобається комбінування музики/кросівок, Action Bronson і NB тут!


 

 

Що таке Run The Jewels?

Перш за все, Run The Jewels (або скорочено RTJ) – це хіп-хоп супер-дует, який почав свою діяльність у 2013 році . Назва надихнула текст пісні Cheesy Rat Blues LL Cool J. Тим часом RTJ складається з El-P і Killer Mike, обидва активні в індустрії з 90-х і донині! Дует також отримав кілька нагород за свою роботу. Цікавий факт: RTJ випустив ремікс свого другого альбому під назвою Meow The Jewels. Цей альбом фактично отримав нагороду маркетингового генія від A2IM.

 

Run The Jewels SB Dunk – за легендою, вони круті

Run тже, ми отримуємо не одну, а дві співпраці Nike SB Dunk! Перша пара – це низькі кросівки Run The Jewels SB Dunk із замшевим верхом різних відтінків синього. Однак галочка буде в холодному відтінку яскраво-рожевого! У той же час напівпрозорі сині підошви розкривають бренд Run The Jewels на підошві. І, нарешті, знаковий логотип пістолета та кулака на устілках. Отже, загалом, пара ідеально представляє RTJ!Друга пара - це дикий високий RTJ Nike SB Dunk; і коли ми говоримо дикий, ми не жартуємо. Яскраво-рожеві накладки з волосся поні покривають чорну шкіряну основу, а тривимірна геометрична чорна галочка завершує образ. Проміжна підошва буде чорною, а зовнішня підошва виглядає таким же відтінком рожевого. Отже, якщо ви відчуваєте роздратування або просто хочете додати до своєї колекції кросівок круту пару, то це саме те!


 

 

Інформація про випуск

Поки що компанія Nike все ще сумнівається у цій співпраці. Однак, за чутками, обидві спільні роботи Run The Jewel SB Dunk припиниться 20 квітня 2023 року . Якщо ви не знайомі з 4/20, ось передісторія , і якщо ви хочете знати, як Nike зробив це традицією, подивіться це . Отже, має сенс, щоб у цей день кінчали. SB Dunk з низьким верхом, швидше за все, продаватиметься за 130 доларів , а з високим – за 140 доларів . І, як і попередні 4/20 Dunks , ці малюки цілком варті вашого часу та зусиль! Зараз низькі верхи коштують у середньому 290 доларів , а високі – приблизно 265 доларів .

Ох-ла-ла, як змусити запустити The Jewels SB Dunk?

Майбутній Run The Jewels SB Dunk відбудеться на Nike SNKRS і в окремих скейтшопах. Отже, якщо ви хочете спокійно спати вночі, знаючи, що ви зробили все можливе, щоб впоратися з цими немовлятами, вам знадобиться бот для кросівок. І що ж, NSB3 обов’язково вас підтримає, коли справа доходить до Nike SNKRS із абсолютно новим модулем! Хочете знати про всі чудові нові функції, які незабаром з’являться, перегляньте це .