Є дві причини, чому взуття може стати популярним.

По-перше, це тому, що вони дуже круто виглядають, і ви хочете, щоб вони запаморочили вам голову.

По-друге, воно дуже ексклюзивне і популярне, тому володіння цими малюками зробить вас одним з елітних колекціонерів.

Але крокси не такі вже й гарні, і точно не такі вже й ексклюзивні. Це змушує нас усіх замислитися: Чому крокси зараз так популярні? У них немає нічого крутого, але вони стали однією з найкрутіших речей, які ви могли б мати! Тож, давайте розкриємо це питання і відповімо на нього, чи не так?

Трохи історії Crocs

Отже, компанія, яку ми знаємо, була заснована у 2002 році з думкою про човни. Іншими словами, Crocs були задумані як взуття для човнів, стійке, зручне та неслизьке.

Однак, інші галузі взяли їх на озброєння з тих же причин! Медсестри, лікарі та діти, як правило, були єдиними людьми, які отримували перепустку, якщо носили крокси.

Тож консенсус полягав у тому, що вони були огидним виробом, і ви не повинні бути спіймані мертвими в них.

Жорстоко, правда? Що ж, це скоро зміниться, але ось кілька цікавих фактів, перш ніж ви підете далі!

Чи знали ви, що класичні сабо Crocs мають рівно 13 отворів для повітропроникності та чарівності Jibbitz?

А чи знаєте ви, що Crocs отримали свою назву через те, що насправді мають схожість з боковим профілем крокодила?

О, і нарешті, компанія має серйозне почуття гумору, яке ви можете зловити на їхньому офіційному акаунті в Твіттері!

Отже... Чому крокси зараз такі популярні?

Відповідь на це питання лежить на глибині кількох шарів! Наприкінці 2000-х років фінансові справи компанії Crocs були не найкращими, але їй вдалося втриматися на плаву завдяки реструктуризації та змінам. Після цього компанія звернулася до конкретних галузей, зокрема до тих, які потребують зручного взуття. А тепер перенесіться у 2020 рік, і все змінилося.

Коронавірус та РЛП

Пандемія Covid-19 вплинула на світ, спричинивши багато смертей та запобіжних заходів. Одним з найважливіших запобіжних заходів була система віддаленої роботи. Всі залишилися вдома і добре себе почували, забувши, що таке верхній одяг і взуття. Комфорт і зручність стали королями, і люди почали надавати перевагу комфорту, а не зовнішньому вигляду. І вгадайте, який бренд підходить під цей опис? Правильно... Crocs! Вартість акцій бренду злетіла до небес, і кожен купував собі пару. Майте на увазі, що Crocs пообіцяли випускати 10 000 пар на день для медичних працівників в рамках крутої ініціативи на знак підтримки.

Комфорт і "Манія надягати на себе"

Ми вже згадували про те, що люди почали віддавати перевагу комфорту після початку пандемії. Ця зміна у вподобаннях допомогла різним брендам відмовитися від власного бачення зручного взуття, що взувається. Наприклад, Kanye та Adidas випустили Yeezy Foam RNNR і взяли індустрію кросівок штурмом! Хоча люди спочатку сміялися над "модними кроксами", але врешті-решт всі змирилися! А після провалу Yeezy Adidas зняв з виробництва AdiFOM Q.

Більше того, слайди знову були в моді, тому не тільки сабо OG Crocs Clogs, але й інші їхні продукти були актуальними! І люди, які не могли дозволити собі Slides або Foam RNNR в перепродажі, шукали кращу альтернативу: Crocs. Отже, як йдеться у твіті бренду: Просто пам'ятайте - Crocs - це завжди варіант.

Колаборації - це ключ до успіху

Партнерство та співпраця завжди були привабливими для людей. Якщо ви запитаєте нас, то ми вважаємо, що колаборації з виробництва кросівок - це дуже важлива річ. Насправді, це саме те, що повернуло New Balance на передній план у виробництві кросівок. І, здається, це також є секретом моделі Cronaissance (бачите, що ми там зробили?).

Одними з найвідоміших колаборантів за останні пару років є Bad Bunny, Balenciaga, Джастін Бібер, Karol G, SZA та багато інших. Звісно, родзинкою колаборацій Crocs є лінія Салеха Бембері, яка дебютувала у 2021 році і досі не втрачає своєї популярності! Насправді, партнерство, здається, розширюється з Crocs Pollex Slides.

Тепер ви знаєте, чому крокси такі популярні!

Любите ви їх чи ненавидите, але крокси стали великою частиною взуттєвої індустрії. Звичайно, це не Air Jordan 1 Bred, але це, без сумніву, найзручніше взуття з усіх існуючих. І якщо ви любите їх, то ви можете визначити свій стиль за допомогою них! Але на випадок, якщо ви хочете більше варіантів, в нашому блозі є останні новини про кросівки і майбутні релізи. Хто знає? Можливо, ви просто закохаєтесь у щось інше, майже таке ж зручне!