Якщо ви хочете простежити походження індустрії кросівок, це повернеться до баскетболу 80-х років. Ми не кажемо, що удари ногами були неактуальні до цього, але 1980-ті роки стали значним переломним моментом. Усі зірки ще були активними в ту епоху, і новачок Майкл Джордан викликав хвилі на корті та поза ним. Його взуття стало бестселером, і Nike представила нову лінію Nike Dunk для студентів. Отже, цілком зрозуміло, що баскетбольні удари є основою способу життя та ефективності! Але які найкращі баскетбольні туфлі на ринку сьогодні? Давайте дізнаємось разом.

         

Найкраще баскетбольне взуття – випуск 2023 року

Технологія кросівок пройшла дуже довгий шлях, і бренди завжди шукали наступне найкраще. Результат? Ми отримали чудову продуктивність і стиль життя! Ми маємо на увазі, що цей список містить лише 6 кращих результатів. Однак це не означає, що ті, про які ми не згадали, не є хорошими! Зрештою, найкраще баскетбольне взуття – це те, у якому вашим ногам комфортно. Отже, давайте перевіримо наш список, чи не так?

Air Jordan 37 і 36

Air Jordan 37 — це останнє доповнення до спадщини Air Jordan, і воно не розчарувало. Хоча на перший погляд воно виглядає надто громіздким, насправді це одне з найкращих баскетбольних черевиків на сьогоднішньому ринку! Однак усі удари ногами мають недоліки, тому, зрозуміло, вони не для всіх. І те, чого не вистачає AJ37, це компенсує Jordan 36. Отже, якщо 37-й силует вам не підходить, Jordan 36 може підійти так само добре!
             

Nike Kyrie 8 Infinity

Незважаючи на те, що партнерство Nike x Kyrie завершилося наприкінці 2022 року, Hooper все одно буде розгойдувати пару. Фактично, останній силует, Kyrie 8 Infinity, є одним із найкращих баскетбольних ударів. Від підтримки до амортизації, це досить вражаюче. На жаль, доступно не так багато пар, тому ви можете пошукати альтернативу. Не хвилюйтеся, адже Kyrie 6, старша пара для спільної роботи, надає дуже схожі функції!
           

Nike LeBron 20

Зрозуміло, що Леброн є одним із найважливіших спортсменів Nike сьогодні, за плечима якого є довічна угода. І останнім доповненням до його спортивної лінії є LeBron XX. Ці діти були першою спробою Леброна виконати удари ногами вгору після всіх його ударів угору та три чверті. І що ж, 20-ті забезпечили елегантний дизайн із чудовою продуктивністю та гарною посадкою. Тому воно по праву заслужило місце серед найкращих баскетбольних туфель!

Jordan Luka 1

Бренд Jordan природним чином став окремою організацією зі своїми спортсменами! І коли він підписав контракт з JB у 2019 році, Лука Дончіч став шостим спортсменом-стрибуном. Однак його перша фірмова пара не впала до 2022 року, і це не розчарувало! Отже, якщо ви хочете мати вражаюче продуктивне взуття за доступною ціною, Jordan Luka 1 — це саме те. О, і бренд представив свою нову амортизуючу піну з цими немовлятами, ось що.

Nike KD 1

Кевін Дюрант став третім баскетболістом, який підписав довічний контракт з Nike. І, звичайно, його удари ногами такі ж хороші, як і гра на майданчику. Але одним із наших абсолютних фаворитів є Nike KD 15. Крім того, що це чудове взуття, це низький верх! І всі люблять низькі кросівки на корті.

Under Armour Curry 10

І останнє, але не менш важливе, Under Armour заслужили місце в цьому списку зі своїм зірковим спортсменом Стівеном Каррі. Фірмова лінія Curry незмінно одна з найкращих. А Under Armour Curry 10 піднімає планку ще вище, коли мова заходить про баскетбольні удари. Вам особливо сподобаються ці діти, якщо у вас широкі стопи! Тому переконайтеся, що ви добре проводите дослідження.