Сьогодні ми глибше заглибимося в основний продукт індустрії кросівок. Кожен кросівець має принаймні одну пару кросівок, про які ми сьогодні поговоримо.Розумієте, кросівки з гумовою підошвою досить популярні серед скейтерів і кросівок.Але чому жувальні підошви такі привабливі?

І чому дехто, начеплевши жуйкову підошву на силует, стає просто необхідним? Що ж, давайте розберемо все і дізнаємося разом, чи не так?

 

Що таке гумові підошви?

По-перше, гумові підошви виготовлені з натурального латексу, який є різновидом каучуку, який видобувається з каучукового дерева. Латекс піддається термічній обробці, щоб перетворити його на гуму. Тепер, якщо вам цікаво, звідки береться холодний коричневий колір, ми розуміємо. Колір, який ви бачите, виникає природним чином під час процесу нагрівання. Потім, коли ви повторно нагрієте матеріал, він може утворити дуже міцний зв’язок із тканиною взуття.

Гумові кросівки проти гумової підошви – у чому різниця?

Багато хто вважає, що кросівки на гумовий підошві і гумці - це одне і те ж. Однак це не так. Хоча обидва виходять з одного джерела, вони мають різні характеристики. Отже, дайте перевіримо їх.

Зовнішній вигляд і стиль

Що стосується кросівок з гумовою підошвою, то підошви мають той самий карамельний коричневий відтінок. З іншого боку, гумові підошви виглядають більш універсально. Вони представлені у величезній палітрі кольорів, що робить їх більш зручними для різних нарядів. Отже, якщо ви вимагаєте до стилю своїх кросівок, у вас є вибір із більшої різноманітності.

 

Комфорт і довговічність

Отже, обидва матеріали чудові, інакше вони б не стали такими популярними у взутті. Однак, на думку людей, які мають обидва для різних видів діяльності, кросівки на гумковий підошві зручніші. Вони більш легкі та гнучки. Однак єдиним мінусом тут є те, що вони більше інших до руйнування, ніж гума. Але коли справа доходить довговічності, обидва матеріали мають однакову довговічність. Зрештою, все залежить від того, для чого ви їх використовуєте. Але якщо від цього ви почуваєтеся краще, Converse Chucks мають підошву з ясен, і вони досить міцні!

 

Тепер ви знаєте, чому ми любимо кросівки з гумовою підошвою

Тепер, коли ми розібрали, що така гумова підошва, ви можете зрозуміти, чому кросівки на гумковій підошві досить популярні. Втім, кожен свій! Отже, хоча гумкові підошви виглядають досить елегантно та поєднуються з сучасними та класичними нотками, інші варіанти можуть бути такими ж привабливими. Іншими словами, вам можна подобатися все, що завгодно. Ось чому в нашому блозі є всі новини про кросівки, які вам можуть знадобитися, незалежно від вашого смаку.