Коли ви - GOAT, історії будуть крутитися навколо вас, особливо коли у вас є бренд для цього. І якщо Nike та Jordan Brand і вміють щось робити, то це розповідати історії за допомогою кросівок.

Тож сьогодні Nike береться за штурвал з новими кросівками Nike Air Ship Every Game! Що стало натхненням для цього кросівка? Пара шортів... але не будь-які шорти, якщо чесно. Отже, ось все, що вам потрібно знати про ці кросівки, історію їх створення та навіщо вони вам потрібні!

 Отже... Ми будемо говорити про шорти Майкла Джордана?

Натхненням для сьогоднішньої пари стало одне з найвідоміших забобонів NBA. А творець цього забобону - ніхто інший, як Michael Jordan!

Справа в тому, що під час виступів за " Chicago Bulls" він носив шорти команди, під які одягав ще одну пару. Сині шорти, які з'являлися під час його ігор, - це його тренувальні шорти UNC! Після перемоги на національному чемпіонаті у складі " Tar Heel ", MJ вірив, що ці шорти принесли йому удачу.

Тож природно, що протягом усієї його кар'єри в NBA ці шорти були під червоною або білою формою " Bulls".

Насправді, він є причиною того, що шорти NBA стали довшими і трохи мішкуватими.

Розумієте, до MJ шорти були дуже короткими, і ніхто на це не скаржився. Але для того, щоб носити шорти "на удачу", йому потрібні були довші шорти. І, мабуть, всі шукали довші шорти, тому ніхто не озирався назад.

Сьогодні ви не застанете гравця NBA мертвим у коротких шортах.

 Забобони створюють круті історії – Nike Air Ship Every Game

Тепер, коли ми розповіли вам дуже цікаву передісторію, вам потрібні кросівки. Силует Nike Air Ship вже має свою власну історію, яка принесла йому місце в історії кросівок. Однак, за останні пару років Nike нарешті вирішила дати кросівкам визнання, на яке вони заслуговують. Не те, щоб ми скаржилися; насправді у нас є так багато гарних кольорів. Але тепер це зовсім інша історія з майбутнім Nike Air Ship Every Game.

Розумієте, назва говорить сама за себе, адже MJ одягав свої щасливі шорти на кожну гру. Що стосується кольору, кеди залишаються вірними білій шкіряній основі. Однак, комір, вушка та шнурівка будуть із синьої замші UNC. Нарешті, найкрутішою деталлю є напис "Every Game" на п'яті замість "Nike Air". І щоб додати хвилювання, схоже, скоро з'явиться червона версія напису "Every Game"!

 Nike Air Ship Every Game - інформація про реліз

Майбутні кросівки Nike Air Ship Every Game вийдуть 10 травня 2023 року, а їхня роздрібна ціна складе 140 доларів.

Зараз, на додаток до витонченого стилю, кросівки коштують непоганих грошей на ринку перепродажу!

Насправді, зараз вони коштують в середньому $307 при перепродажі.

Допомагає те, що кросівки дуже схожі на F&F Nike Air Ships Найджела Сильвестра... ось і все.

І тепер, коли ви знаєте всю історію, ви, напевно, хочете собі пару (або кілька). Але як ви можете збільшити свою удачу?

Що ж, у нас є ви.

Для таких крутих дропів, як ці, вам потрібна будь-яка допомога, адже багато інших любителів кросівок теж полюють на них. Тож переконайтеся, що ви на крок попереду з універсальним ботом для кросівок! Але не хвилюйся, тобі не доведеться йти занадто далеко, адже NSB тут для тебе. У майбутньому оновленні, відомому як NSB3, буде все, що тобі потрібно! Від модуля Nike SNKRS до розгадування капчі зі штучним інтелектом - це майбутнє кросівок-ботів! Тож приходьте та отримайте свою копію NSB вже сьогодні і будьте в курсі всього.