Якби ви сказали людині з 80-х і 90-х років, що індустрія кросівок стане такою великою в 2020-х, вони, мабуть, посміялися б з вас. Але він зростав і став основним джерелом доходу для багатьох посередників і колекціонерів.
Насправді, якщо ви хочете заробляти гроші в Інтернеті, перепродаж кросівок – чудова ідея. Але є інший спосіб заробити на своєму хобі колекціонування кросівок.Який саме? Це, ставши впливовим користувачем кросівок! Ось чому ми вирішили зібрати кілька крутих людей, які впливають на кросівки, щоб стежити за ними та отримати від них поради.

Впливові кросівки, які залишаються у вашій стрічці!

Незалежно від того, чи хочете ви отримати модні поради, ексклюзивні новини, огляди чи щось середнє, для вас є хтось.

Існує багато впливових людей для всіх типів кросівників. Тож список чудових людей не обмежується наведеним тут списком.

Однак у цьому списку ви знайдете трохи всього, якщо хочете дізнатися більше про галузь або навіть взяти підказки! Отже, будемо?

Без конкретного порядку, ось наші улюблені впливові кросівки, за якими варто стежити!

Джо Ла Пума та Метт Велті

Якщо ви слухаєте подкасти або просто випадково стежите за Complex Sneakers, то, швидше за все, ви вже знаєте цих хлопців.

Разом із Бренданом Данном ці троє ведуть подкаст Sneaker Complex. JLP також проводить Sneaker Shopping, він же найвідоміший показ кросівок.

Тим часом Мет Велті разом із Бренданом Данном ведуть Full Size Run, ще одне успішне шоу кросівок! Отже, якщо ви шукаєте людей, які знають своє діло, коли справа доходить до кросівок, ці чуваки саме вони.

Sneaker Grandpa (Патрік Демпсі)

Останні новини: він насправді не дідусь… Він просто старший за звичайного кросівника. Таким чином, Патрік Демпсі не є одним із інфлюенсерів кросівок із сотнями тисяч підписників. Однак його епізод «Sneak Peek» Nice Kicks є одним із небагатьох, який змусив багатьох кросівок переглянути свої пріоритети. Вся його колекція — це не лише ексклюзивність і ажіотаж. Уся справа в тому, щоб знайти туфлі, які вам подобаються і які б ви дійсно носили. Ви можете переглянути цей епізод прямо тут!

Шерліна Ним

Якщо ви думали, що кросівки лише для чоловіків, подумайте ще раз. Обліковий запис Шерліни Нім в Instagram і канал на Youtube є доказом того, що жінки можуть бути такими ж впливовими, як і хлопці, коли справа доходить до ударів.

На додаток до своєї великої колекції кросівок, Шерліна дає нам поради щодо стилю, сценки та багато іншого!

Отже, якщо ви шукаєте стильні та легкі відео, вона ваша дівчина. 

 

Стів Натто

Отже, ви бачили ці дуже популярні кросівки, але не впевнені, чи вони вам підходять?

Не хвилюйтеся, ви, напевно, знайдете відгук про це на будь-якому з каналів Стіва Натто! Чоловік давно був снікерхедом. І хоча він не дуже старий у світі створення контенту, він безперечно надійний!

 

Кросівки Sallys

І останнє, але не менш важливе: Sallys Sneakers є ще одним прикладом сильної присутності жінок у індустрії кросівок.

Саллі, безсумнівно, привернула велику увагу громадськості, починаючи від чеків і кросівок до висловлювань щодо соціальних питань і самовираження.

Отже, незалежно від того, чи хочете ви перевірити, як вона стилізує ноги, чи подивитись останню крапку пішки, у вас це є.

Цікавий факт: Саллі має ступінь магістра психології! Стильно та розумно завжди виграшно, чи не так?

Хочете стати інфлюенсером?

Що ж, якщо у вас вже є власна колекція кросівок, чому б не почати працювати над тим, щоб поділитися нею в Інтернеті

 Це може виявитися успішним боковим концертом.