Як підходять різні бренди кросівок?

Кожен кросівник у світі шукає ідеальну пару кросівок. Але ця ідеальна пара не має значення, якщо ви не підберете правильний розмір. Якщо ваші удари ногами занадто маленькі, це до біса незручно. І якщо вони завеликі, ви повинні зіткнутися з більшим ризиком утворення складок , що швидше зіпсує удари. Отже, ось як ви повинні поводитися з наведеними нижче брендами, коли наступного разу підете за покупками!

Converse

Ми всі безпомилково володіли парою All-Stars у якийсь момент нашого життя (або все ще маємо). Це чудове взуття на кожен день, але воно може ввести вас в оману, коли справа доходить до розміру. Розумієте, удари Converse, як правило, наполовину більші. Тому, якщо вам подобається зручна посадка або товсті шкарпетки, ви можете дотримуватися свого розміру. Але якщо ви шукаєте щільну посадку, вам доведеться зменшити розмір наполовину .

VANS

Вам не потрібно відходити від стіни, щоб знати, що класичні силуети Vans відповідають розміру . І коли ми говоримо про класику, ми маємо на увазі Old Skools, Slip-Ons і Authentics. Однак співпраця Eras і Vault, як правило, є трохи більшою, тож ви можете зменшити її вдвічі.

Puma

Ще одна пара, яку дуже легко купити в Інтернеті, це Puma. Бачите, ці малюки відповідають розміру . Але, як і будь-яка інша пара, яка підходить правильно, ви можете збільшити на половину розміру, якщо у вас широкі стопи або просто хочете просторіше, ніж у середньому.

Reebok

Тепер проста відповідь: кросівки Reebok відповідають розміру . Однак це не так просто, як ви думаєте, особливо якщо ви вперше купуєте Reeboks. Але, якщо ви хочете провести порівняння, щоб знайти найкращий розмір для вас, перегляньте ці таблиці ! Таким чином ви зможете підібрати потрібний розмір, навіть якщо ви робите покупки в Інтернеті.

Skechers

Тепер, якщо ви хочете знати, як підходять удари Skechers, вони відповіли на це краще, ніж ми. Розумієте, вони в основному відповідають розміру . Однак бренд взяв до уваги різні типи стоп. Так що вони зробили? Вони створили таблицю розмірів і додали корисну систему підгонки , щоб люди могли знайти найкращий стиль для себе. Крім того, у них є кросівки як звичайного розміру, так і на широку ногу

Asics

На відміну від інших кросівок, особливо кросівок, кросівки Asics забезпечують більше простору, особливо спереду. Отже, якщо ви дотримуєтеся розміру , ноги здадуться трохи просторішими. Але якщо ви хочете щільно прилягати, ви завжди можете зменшити розмір. Все залежить від ваших уподобань, коли мова заходить про посадку вашого взуття!

Salomon

Хоча бренд не має узгодженого розміру для всіх силуетів. Але консенсус полягає в тому, що ви повинні збільшити розмір . І в ретроспективі це має певний сенс, оскільки Salomons — це взуття на відкритому повітрі. Іншими словами, ви, ймовірно, будете носити товсті шкарпетки, особливо якщо ви збираєтеся в похід або щось подібне.

Отже, ось воно! Ви готові придбати популярні кросівки, які ми всі знаємо та любимо. І хоча ніщо не зрівняється з фізичним досвідом покупок, це стане в нагоді, коли ви захочете купувати онлайн. Але переконайтеся, що ви завжди перевіряєте політику обміну, щоб бути в безпеці. Нарешті, якщо ви віддані класичним кросівкам, перевірте наш блог , щоб дізнатися про останні новини про кросівки.